Dětské hřiště KOCÁNEK

Dětské hřiště se nachází přímo na cyklostezce, před Hotelem a restaurací KOCANDA, která je držitelem certifikátu " Cyklisté vítáni " a tak u nás cyklisté najdou zázemí v podobě kamerou hlídané úložny kol, sportovního menu, dobíjecí základnu cyklobaterií, kompresor na huštění kol, nebo základního vybavení pro případné opravy.
Do zeleně přímo u hotelu je zasazeno velké dynamické dětské hřiště, kde jsme pro děti připravili pískoviště, prolézačky, klouzačky, lanovkou, horolezeckou stěnou, tobogán a jiné atrakce.
Areál naleznete na pravém břehu řeky Labe, na malebném místě zasazeném do přírody, kde nezaznamenáte, že jste v centru města. Hranici areálu lemuje LABSKÁ mezinárodní cyklostezka na úseku Děčín Staré Město a je zde obvyklý start, nebo cíl vodáckého putování po Labi. Na krásném, slunečném místě s možností pohodlně zaparkovat auto. Daleko od silnice, kcde dětem nehrozí nebezpečí, na místě, které může být příjemným cílem pro rodiče i děti z výletu na kole, nebo kolečkových bruslích.

OTEVŘENO Nepřetržitě
VYBAVENÍ HŘIŠTĚ
  • Branky
  • Streetball koše
  • Posilovací stroje
PRVKY NA HŘIŠTI
  • Pískoviště
  • Houpačky
  • Prolézací hrad
  • Klouzačka
  • Lanová dráha
  • Horolezecká stěna
  • Trampolína
TYP HŘIŠTĚ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

ZAJÍMAVOSTI V OKOLÍ

PLAVBA PO LABI A ZPĚT PO CYKLOSTEZCE

Kaňon Labe a Českosaské švýcarsko z hladiny řeky Labe

Délka trasy od 10 Km – cca 2 h do 23 Km - cca 5 h, záleží na Vámi zvolené trase. My obsluhujeme trasu Děčin až Bad Schandau. Minimální náročnost, vhodné pro rodiny s dětmi. Labe v těchto místech teče jen velmi zvolna. Ideální pro kanoe, rafty. a paddleboardy.

Vydejte se z Děčína, který vás hned na začátku okouzlí proplutím mezi skalními masivy Pastýřská stěna s Via ferratou a protilehlým ostrohem s děčínským zámkem. Hned za Děčínem začíná Národní park České Švýcarsko. Přenese Vás do magické krajiny Labského údolí, nejhlubšího pískovcového kaňonu Evropy. Úchvatné stěny a jehly se tyčí nad řekou jako mlčenliví strážci vykukující z hlubokých lesů. Každý meandr Labe vykouzlí novou pohádkovou scenerii. Cestou je mnoho příležitostí zakotvit a vykoupat se v Labi, dát si regionální pivo, fotit přírodu a když budete mít štěstí zahlédnete i černého čápa, sokoly nebo bobry hrající si na břehu. Na Labi překročíte hranice do Saska a doplout můžete až do Bad Schandau, lázeňského městečka s typickou lidovou architekturou a kavárenskou atmosférou.

Zde si od Vás vezmeme lodě a veškeré vybavení a vy se můžete vydat prozkoumat Saské Švýcarsko. Vrátit se zpět do Děčína můžete na kole či koloběžce. Přivezeme Vám je do cíle plavby abyste si tuto čarokrásnou krajinu mohli prohlédnout i z cyklostezky. Pro návrat můžete využít i vlak.

REZERVUJTE SI PLAVIDLO

NAHLÁŠENÍ ZÁVAD A NEDOSTATKŮ

MAGISTRÁT MĚSTA DĚČÍN

ODBOR KOMUNIKACÍ A DOPRAVY

Kontaktní osoba Jana Šonková
E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon 412 593 243

Mapa - Kde nás najdete

Rytířská 77/2, 405 02, Děčín - Staré Město