Potápění Děčín

Potápěčský obchod, se školou potápění jsme pro Vás v Děčíně otevřeli 1.6.2017. 
V našem potápěčském centru vyučujeme  potápění v systému SSI.  Jsme schopni nabídnout Vám kurzy potápění od základních, 
až po pokročilé a technické kurzy.  Pokud se chystáte na dovolenou a chtěli byste se naučit jak správně používat ploutve, masku, šnorchl, nabízíme i kurzy šnorchlování. 
Součástí našeho potápěčského centra je samozřejmě i zmiňovaný obchod, kde si můžete  pořídit  veškeré věci týkající se dalších vodních sportů. dále nabízíme  vybavení k zapůjčení v naší půjčovně.  
Pro děti od 8 let nabízíme pravidelný kroužek potápění, který se koná každou středu od 16:00 do 17:00 v Aquaparku v Děčíně.
Pro děti, které umějí plavat máme pravidelná kroužek plavání mořských panen a to ve středu od 17:00 do 18:00 v Aquparku v Děčíně. Tento kroužek není věkově omezen podmínkou je pouze umět alespoň částečně plavat. 
 
SPORT Potápění
VĚKOVÁ SKUPINA
  • 4 - 6 let
  • 7 - 10 let
  • 11 - 15 let
  • 15 - 99 let
MĚSTSKÁ ČÁST Děčín II – Nové Město

UDÁLOSTI KLUBU

Žádné události

Zobrazit všechny události here

Pravidelné zájmové kroužky  pro děti:

od 8 let - kroužek potápění, kde se děti postupně seznámí s výstrojí a vybavením pro potápění, naučí se spoustu teoretických znalostí. Součástí kroužku je samozřejmě převážně výuka potápění v bazénu zpestřená hrami, ale také lehkými záludnostmi, které mohou při potápění nastat. Pořizujeme  foto a videodokumentaci nad i pod vodou.

Pro účastníky kroužku nabízíme  zvýhodněnou cenu pro  absolvování potápěčského kurzu. 

Pro děti, které umí plavat (není věkové omezení) nabízíme kroužek plavání mořských panen, nebo plavání s monoploutví pro chlapce. Během kroužku se děti naučí zvládnout techniku plavání s monoploutví, rovněž se naučí základní techniky nádechového potápění jako je vyrovnávání tlaku a správné dýchání. Během kroužku jsou zařazeny hry  a soutěže, rovněž pořizujeme i foto a videodokumentaci nad i pod vodou.

Pořádáme ukázkové lekce potápění i plavání mořských panen, zařídíme pro Vás oslavu narozenin na míru dle vašich požadavků. Jsme schopni naplánovat teambuldingové  akce, nebo přijet na školní akce, tábory......
Vyjíždíme  za potápěním na lokality v Čechách i za hranice. Přidejte se k nám, stačí si jen vybrat.

  

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

Celoročně přijímáme děti do obou probíhajících kroužků.   

Místo konání náborů:

Konzultace ohledně kroužků pro děti, e-mailem, telefonem, nebo osobně v naší prodejně.

telefon: +420736773988 

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

KONTAKTY

Majitel, instruktor

Mgr. Jan Charvát +420736773988, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa - Kde nás najdete

Hřbitovní 807/82, 40502, Děčín 2