VOLNÝ ČAS

Eko Arts Studio

Studio bylo založeno v roce 2019 Bc. Adamem Kyprým s odbornou garancí a supervizí Eko Arts Therapy Institutu. Studio se zaměřuje na uplatnění metody Eko Arts, se zaměřením na Eko Artefiletiku v kombinaci s dalšími Umělecko-výchovnými přístupy skrze programy ve volnočasové, pedagogické, terapeutické i autorské oblasti.​

V každém programu klademe důraz především na osobnost účastníka, jeho individuální talenty i potřeby a rozvoj jeho vlastního způsobu sebevyjádření.

Studio pracuje s dramatickými, výtvarnými, literárními, hudebními i ostatními formami umění. Posláním Studia je zkoumat a rozvíjet možnosti propojení umění, psychologie a pedagogiky. Odborný základ v metodě Eko Arts umožňuje objevit celistvost uměleckého projevu, vlastní talenty i fungování osobnosti. V každém volnočasovém programu klademe důraz především na osobnost účastníka, jeho individuální talenty i potřeby a rozvoj jeho vlastního způsobu sebevyjádření.

SPORT Volný čas
VĚKOVÁ SKUPINA
  • 7 - 10 let
  • 11 - 15 let
MĚSTSKÁ ČÁST Děčín II – Nové Město

UDÁLOSTI KLUBU

Žádné události

Zobrazit všechny události here

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

Od 16.září otevíráme dva roční programy Dramatické výchovy pro děti (9-11 let a 12-14 let).

Program je zaměřen na uplatnění Dramatické výchovy a divadelních prvků s přesahem do Eko Arts filetiky. Během roku se budeme věnovat především improvizaci, krátkým etudám, práci s rolemi a prostorem i prvkům tvůrčího psaní. Dotkneme se také hlasových technik, výtvarné dramatiky, práce s rekvizitami a kostýmem a prvků scénografie.

Děti jsou skrze metodu Eko Arts filetiky citlivě vedeni k objevování vlastní kreativity a přirozeného sebevyjádření tvořivou formou. Objevují své talenty, schopnosti, zdroje i slabší místa, která postupně empaticky rozvíjejí. Přirozeným způsobem se povzbuzuje fantazie, obrazotvornost, emocionalita i kritické myšlení a cit pro realitu. Současně se účastníci seznamují i s uměleckými technikami a tříbí svůj projev. Dramatika rozvíjí současně také fyzické tělo, řeč i emocionální a sociální cítění.

Cena za školní rok: 4 800,- Kč (lektorné, výtvarný materiál, lehké občerstvení), částku je možné uhradit ve dvou splátkách - (2 400,- Kč za pololetí)

Místo: Labská 17, Děčín
PŘIHLÁŠKA a více informací na www.ekoartsstudio.cz/divadelni-atelier nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Těšíme se na kreativní setkání :)

Více informací na webu: https://www.ekoartsstudio.cz,
www.facebook.com/EkoArtsStudio/

KONTAKTY

Bc. Adam Kyprý
tel. spojení: +420 777 548 634

Labská 137/17, Děčín, 40501

www.ekoartsstudio.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa - Kde nás najdete

Labská 137/17, 40502, Děčín