FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

pondělí, 23 květen 2022 08:10

Děčínští vodní motoristé na domácí vodě bodovali

Napsal(a)

Dne 7. května 2022 pořádal Klub vodních motoristů Děčín, z. s. ve spolupráci s Českým svazem vodního motorismu a za finanční podpory Statutárního města Děčín 1. kolo MČR Formula Future (vodní motorismus). Na domácí vodě se dařilo hned několika našim závodníkům. V kategorii M3 (12 - 13 let) získal zlatou medaili Jaroslav Němec, v prvním závodu sezóny bodoval stejně i Vojtěch Duda - M4 (14 - 15 let) a Miroslav Bačkovský - M5 (16 - 18 let). Tímto však sbírka cenných kovů našich závodníků nekončí.

Druhé místo brala naše nejmladší závodnice Ella Rautnerová - M1 (8 - 9 let) a také Lucie Hodboďová - M2 (10 - 11 let).

Bronzovou medailí na krku se pak může chlubit Vojtěch Seidl -M3, Roman Kumstát -M4, ale také naše nejstarší závodnice Barbora Dudová - M5.

Těsně za stupni vítězů, tedy na čtvrtých místech, skončily ve svých kategoriích Leontýna Rautnerová a Anna Hodboďová. Sedmou příčku obsadila Alexandra Vollínová. Úspěšný závod Klubu vodních motoristů Děčín, z. s. potvrzuje i zisk hlavní ceny, Poháru města Děčína. Další závod naše závodníky čeká již na konci května a to v Čelákovicích, kde budeme bojovat o další potřebné body pro kvalifikaci na MS v Německu.

Přečteno: 660 x Naposledy změněno: pondělí, 23 květen 2022 08:16