FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

čtvrtek, 28 květen 2020 21:27

Běžecký závod - BĚH KOLEM ZOO

Napsal(a)

Běh kolem ZOO 

KONKORDIA Děčín ovšem ani v omezeném režimu nezahálela a uspořádala v tomto období tři takzvané virtuální závody.

    • Virtuální okruh MAXIČKAMI
    • Virtuální jarní kros na KVÁĎÁKU
    • Virtuální běh kolem ZOO

Tyto soutěžní běhy absolvovali v rámci určitého časového období závodníci individuálně na stejných tratích a výsledky k ověření zasílali ze svých sporttestrů popř. mobilních aplikací z čehož následně vyniklo pořadí a výsledková listina.

Celkem, ve třech virtuálních závodech, se zúčastnilo 111 závodníků.

Středa 27.5.2020 pak již poskytla možnost závodníkům v Děčíně setkání a sportovní účast na standardním závodě Běhu kolem ZOO.

Zde se představilo celkem 49 závodníků. S nástrahami náročné tratě v délce 5,5 km se nejlépe vypořádal Tomáš CHARVÁT (Kajak Děčín) v čase 25:05, těsně následovaný Lukášem ELIÁŠEM (BK Běkodo Teplice) 25:10, třetí místo zapsal závodník pořádající KONKORDIA Děčín Martin PŘIBYL 26:02.

Sedmé místo celkově pak patřilo nejrychlejší ženě Jarmile SOBECKÉ (USK Provod Ústí n.L.) 26:59, druhá žena pak byla Linda MRÁZKOVÁ (Děčín) 27:54 a třetí Kateřina MRKOSOVÁ (Tenis Děčín) 31:05.

V rámci vyhlášení výsledků pak došlo i na předání diplomů a medailí i na tři proběhlé virtuální závody. Příspěvek ze startovného i od ostatních pak pořadatelé v pátek předají ZOO Děčín jako drobnou podporu v této těžké době.

Závod proběhl bez sebemenších problémů a v milé, přátelské atmosféře, kdy všichni měli radost ze setkání s ostatními kamarády.

Dalším ze závodů organizovaným KONKORDIA Děčín bude novinka letošního roku v seriálu MODRÁ

STUHA 1.července 2020 závod v lokalitě Františkov – Benešov n.Pl. - přes Ostrý pro ostrý, kam jsou tímto všichni srdečně zváni.

Pro závodníky je ideální využít přihláškový systém na stránkách www.konkorida-decin.cz

Přečteno: 1230 x