pátek, 19 červen 2020 09:58

2. kolo MČR Formula Future

Napsal(a)
Tým Formula Future KVM Děčín Tým Formula Future KVM Děčín

Dne 13.6.2020 pořádal Klub vodních motoristů Děčín ve spolupráci s Českým svazem vodního motorismu 2. kolo MČR Formula Future v Děčíně. Závodníci KVM Děčín prokázali výbornou formu. V kategorii M2 se třetím místem může pochlubit Vojtěch Seidl, v kategorii M3 si stříbrnou medaili odnesl Vojtěch Duda a třetí místo právem patřilo Anně Hodboďové. V kategorii M4 se dařilo Miroslavu Bačkovskému, který se mohl s hrdostí postavit na stupeň vítězů s číslem 2. Těsně za stupni vítězů, tedy na čtvrtých místech, skončili ve svých kategoriích Roman Kumstát, Alexandra Vollínová a Barbora Dudová. Pro KVM Děčín to byl velmi úspěšný závod. Přesto to nestačilo na hlavní cenu závodu, kterou byl pohár města Děčín. Pohár putoval stejně jako minulý rok do Prahy. KVM Děčín nyní čekají dva po sobě jdoucí závody v Praze. 20.6. a 27.6. se naši závodníci budou prát o přední příčky v 1. a 2. kole MČR v paralelním slalomu.

Přečteno: 1238 x